Musea2018-09-07T11:13:03+00:00

Musea

Hier vindt u verwijzingen naar Nederlandse scheepvaartmusea en andere musea die op de één of andere manier in het verlengde liggen van de doelstelling van de LVBHB.

Museum Link
Scheepvaartmuseum Amsterdam  www.hetscheepvaartmuseum.nl
 Maritiem Museum Rotterdam  www.maritiemmuseum.nl
 Havenmuseum Rotterdam  www.havenmuseum.nl
 Noordelijk Scheepvaartmuseum Groningen  www.noordelijkscheepvaartmuseum.nl
 Zuiderzeemuseum, Enkhuizen  www.zuiderzeemuseum.nl
 Fries Scheepvaartmuseum, Sneek  www.friesscheepvaartmuseum.nl
 Skûtsjemuseum De Stripe, Earnewâld  www.houtenskutsje.nl
 Werfmuseum ’t Kromhout, Amsterdam  www.kromhoutmotorenmuseum.nl
 Museum De Ronde Venen  www.museumderondevenen.nl
 Nationaal Sleepvaartmuseum, Maassluis  www.nationaalsleepvaartmuseum.nl
Reddingmuseum Dorus Rijkers, Den Helder  www.reddingmuseum.nl
Zompenmuseum, Enter  Zompenmuseum Enter
IJmuider Zee en Havenmuseum  www.zeehavenmuseum.nl
Veenkoloniaal Museum Veendam  www.veenkoloniaalmuseum.nl
Museum Vlaardingen waarin Visserijmuseum www.museumvlaardingen.nl
Batavialand, Lelystad  www.batavialand.nl
Historische Werf Rotterdams Welvaren  www.rotterdamswelvaren.nl
Virtueel Mobiliteitsmuseum  www.mobiliteitsmuseum.nl