Museumhavens

Veel authentieke en gerestaureerde voormalige bedrijfsvaartuigen liggen in museumhavens. De schepen hebben tegenwoordig vaak met een woonbestemming, maar ze zijn zo knap verbouwd dat de oorspronkelijke vorm en het oorspronkelijke doel nog zichtbaar zijn. Neem eens een kijkje in één van onderstaande havens!

Stichting Historische Schepen Arnhem – SHSA www.shsa.nl
Schippersvereniging “Houthaven Goes” www.schippersvereniging-houthaven-goes.nl
Museumhaven Gouda www.museumhavengouda.nl
Stichting Historische Haven Leiden   www.havensenligplaatsen.nl/havens/leiden/leiden%201.html
Museumhaven Leeuwarden www.museumhavenleeuwarden.nl
Museumhaven Willemsoord www.willemsoordbv.nl
Museumhaven Amsterdam www.museumhavenamsterdam.nl
Het Haven Museum Rotterdam www.havenmuseum.nl
Veerhaven Rotterdam www.veerhavenrotterdam.nl
Vereniging Historische Schepen Purmerend – VHSP www.purmerdijk.nl
Piushaven Tilburg www.piushaven.nl
Museumhaven Zeeland (Zierikzee) www.museumhavenzeeland.nl
Parkhaven Utrecht www.parkhaven-utrecht.nl
Stichting Sleepboothaven Maassluis www.sleepboothaven.nl
Historische haven Vreeswijk  www.museumwerf.nl